Breaking News

Üniversiteyi Kazanmak Roket Hazırlık’la Daha Kolay

 Roket Hazırlık üniversite adaylarına üniversiteyi kazanmanın kolay yolunu sunuyor. 2022 yılı itibariyle hizmet vermeye başlayan platform üniversite hazırlık kursları düzenliyor. Bu kurslar online olarak veriliyor ve adayların sınava online olarak hazırlanmasına yardımcı oluyor. Böylelikle kurslara kayıt olan kişiler belirli mekana ihtiyaç duymadan istedikleri yerden kurslara katılma imkanı buluyorlar. Online kurslar platformun deneyimli öğretmen kadrosu tarafından sunuluyor. Kurslardan yararlanmak isteyen adayların ise platforma kayıt olması gerekiyor.

 Üniversiteyi Kazanmak İçin Hangi Kurslar Düzenleniyor?

 Roket Hazırlık öğrencilerin iyi bir üniversite kazanabilmesi için tercih edeceği platform olarak varlık sürdürüyor. Bunun için platformda üniversiteyi kazanmayı sağlayacak türlerde kurslar düzenleniyor. Bu kurslar tyt, ayt, sayısal, sözel ve eşit ağırlık kurslar olarak adlandırılıyor. Adaylar öğrenim durumlarını dikkate alarak kurs paketlerinden yararlanabiliyorlar. Kayıt yaptıran kişiler kurslara katılmak yanı sıra üniversitelerin taban puanları hakkında hazırlanan içeriklere de ulaşabiliyorlar. Bu sayede ne kadar puan almaları gerektiğini veya tercih yaparken yardımcı olacak puanları öğrenebiliyorlar.

 Sınavdan Ne Kadar Puan Alacaklarını Hesaplayabiliyorlar

 Online eğitim platformunda kurslar, taban puanı içerikleri yanı sıra puan hesaplama bölümü de bulunuyor. Bu bölüm sayesinde sınava giren kişiler yaptıkları doğru ve yanlışlara göre sınavdan ne kadar puan alacaklarını öğrenebiliyorlar. Platformda yks puanları hesaplanabileceği gibi lgs puanlarının hesaplanması da mümkün oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

içerik nedir?
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri