Breaking News

Devlet Destekleri ve Hibeler Hakkında Güvenilir Danışmanlık Hizmetleri

Yeni bir iş kurmak ya da var olan işini büyütmek isteyen girişimciler için çeşitli destek ve hibe projeleri yapılır. Doğru zamanda doğru projeye dahil olmak girişimlerin geleceği için önemlidir. Bunun için de hibe danışmanlık firmaları ile çalışmak doğru bir adım olacaktır.

Alkaze Danışmanlık, hibe destek danışmanlık konularında başarılı hizmetler sunan bir firmadır. Pek çok girişimci Alkaze Danışmanlık ile çalışarak hibe teşvik danışmanlık projelerinden haberdar olmuş, kendilerine uygun projelerden faydalanmış ve başarısını artırmıştır.

Tübitak danışmanlık, AR-Ge merkezi danışmanlık, teknokent danışmanlıkları, ihracat destekleri hakkında danışmanlık ve benzer pek çok alanda hizmet sunumu yapılır.

Turguality Danşmanlık Hizmetleri

Alkaze Danışmanlık, turquality danışmanlık firmaları arasında da kaliteli ürün ve hizmetleriyle öne çıkan bir isimdir. Turguality, dünyadaki Türk malı imajının güçlendirilmesini hedefleyen ve ihracat yapan firmalar için çeşitli hibe, teşvik ve destekler sağlayan büyük bir projedir.

İhracat yapan firmalara üretimden pazarlamaya, satış süreçlerinden satış sonrası hizmetlere kadar her alanda destek hazırlanır. Faizsiz ya da düşük faizli krediler ya da hibeler sağlanır. Girişimcilerin yapması gereken bu destekleri hibe danışmanlık yoluyla öğrenip kendilerine uygun olanlar için gerekli başvuruları yapmaktır.

Alkaze Danışmanlık’tan turquality danışmanlığı hizmeti alanlar doğru desteklere doğru zamanda başvuru yapma imkanı bulur. Çok avantajlı desteklerden faydalananlar için ürünlerini dünya pazarlarında satmak gayet kolay hale gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

içerik nedir?