Breaking News

Pleksi Nedir?

 Pleksi, renkli ve renksiz olmak üzere kolay işlenebilen, delinebilen, kesilen bir yapıya sahip olmak üzere üretimi yapılıyor. Piyasada 1,5-2,5 mm kalınlığında düz levhalar şeklinde satışa sunuluyor. 90°c – 115°c arasında bir ısıya maruz kalması ile yumuşatılıyor. Bu şekilde istenilen biçim verilen pleksiglas cama göre daha dayanıklı ve hafif oluyor. Birçok renk seçeneği ve değişik ebatları olan uygun levhaları https://www.matpleksi.com web sitesinde kolayca temin edebilirsiniz.

 Mat Pleksinin Sunduğu Hizmetler

 Pleksi levhalar, kırılmaya karşı dayanıklı olması nedeniyle balkon, yürüyüş yolları, merdiven korkuluklarında, reklam sektöründe ve bölme yapılması gereken yerlerde dekorasyon amaçlı kullanılıyor. Mat Pleksinin üretmiş olduğu ürünler şunlardır.

 *Pleksi levha

 *Pleksi stand

 *Pleksi fanus

 Pleksi levhaları birçok kullanım alanlarına hitap ediyor. Günümüzde birçok cam yerine pleksi ürünleri kullanılıyor. Kırılmaya karşı dayanıklı olması kimselere de zarar vermiyor.

 Pleksinin Kullanım Alanları

 Firmaların tanıtımı için iç ve dış reklam tabelaları önemli bir yer tutar. Reklam tabelaların pleksi malzemeden yapılması uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını sağlar. Bankacılık sektöründe ve alışveriş merkezlerinde pleksi ürünlerin kullanımı oldukça yaygınlaşıyor. Özellikle alışveriş merkezlerinde cam kırılma risklerine karşı pleksi akrilik kullanılıyor. Pleksiglas malzemelerin birçok rengi olması dekorasyon alanını genişletiyor. Pleksi malzeme veya bir diğer adı dökme akrilik şişirilebilir ve katlanabilir olması daha fazla kullanım alanı sunuyor. Reklam ve tanıtım alanında geliştirilen projelerle Mat Pleksi hizmet vermeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

içerik nedir?
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri