Breaking News

Remas Redüktör ve Makina

 1966 senesinde İstanbul’da kurulan REMAS REDÜKTÖR VE MAKİNA SANAYİİ A.Ş., toplam 25.000 m2 kapalı alana sahip olarak fabrikalarında hem Türk hem de Dünya sanayisine hizmet vermektedir.

Remas Redüktör Hizmetleri

 160 uzman personelin bulunduğu fabrikalarda son teknolojiye uygun olan CNC tornalar, işleme merkezleri, azdırma, dişli profil taşlama tezgahları, bohrwerk ve MIG / MAG, TIG, Tozaltı kaynak makineleriyle sektörün en güçlü makine parklarından birisine sahip bir firmadır.

Remas Redüktör ve Bilyalı Değirmenler

 Üretiminin % 85’inden fazlasını ihraç etmekte olan Remasredüktör; Almanya, İtalya, Polonya, Rusya ve İngiltere başta olmak üzere Japonya, Tunus, Cezayir, Lübnan, Tayland, Çin, Avustralya , Güney Afrika gibi ülkelere de ürünlerini sevk etmekte, tesis devreye alma, servis ve montaj hizmetleri vermektedir.

Remas Redüktör Hizmet Anlayışı

 Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışına sahip olan Remas Redüktör müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.Maden makinaları kapsamındabilyalı değirmen makinaları ve redüktörler kapsamında daball mill yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

içerik nedir?
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri