Breaking News

Green Temptation Bayan Azdırıcı

Green Temptation kadın azdırıcı damla kullanımı günümüzde çok yaygındır. Erkeklerin ereksiyon hapı kadar Green Temptation damla kullanan kadın görmek mümkündür. Çünkü çabuk tesir edebilen, seks isteğini üst seviyelere çıkaran, cinsel soğukluğu bitiren %100 naturel ve bitkisel bir ilaçtır. Yan tesiri yoktur ve tarif edildiği şekilde kullanımı mutlaka zararsızdır. İçeriği tamamen doğal gıda takviyelerinden oluşmaktadır. 

Kadınlar da cinsel isteksizliği tamamen ortadan kaldırır. Daha istekli ve haz oranı yüksek iletişimler kurulmasına yardımcı olur. Green damla ürünün alkolle kullanımı tavsiye edilmez. Gazsız ve alkolsüz içeceklere örneğin çay, kahve, meyve suyu gibi içeceklere eklenerek rahatlıkla tüketilebilir. Dünya da en çok tercih edilen kadın cinsel sağlık ürünlerinin başın da gelmektedir. Ürünün memnuniyet seviyesi %96 olumlu görüş bildirmiştir. Kullanıcıları tarafından yapılan geri dönüşler oldukça memnuniyet vericidir.

Green Temptation Kullanımı ve Fiyatı

Green Temptation bayan azdırıcı damla bir içeceğin içine ilave edildikten sonra alınmaktadır. Bu şekilde dilerseniz partnerinizin haberi varken, isterseniz ona bir sürpriz yaparak içeceğine ekleyebilirsiniz. Alkollü ve asitli içecekler dışında meyve suları ve öteki meşrubatlara eklenebilir. Alkol ve asit ilacın etkisini düşürebilmektedir. İlişkiye girmeden yaklaşık olarak 20 dakika önce ilacın alınması en idealidir. O noktadan sonrasında doyumsuz bir gece sizi bekliyor olacak. Bayan azdırıcı damla fiyat olarak Green Temptation kadın azdırıcı damla için 99 TL belirlenmiş. 

Green Temptation Damla etkileri ve Yan tesirleri

Green Temptation kadın azdırıcı kullanıldığında cinsel gücü en üst noktalara çıkarır. Bu konuda partnerinizi hiç görmediğiniz kadar alev ateş göreceksiniz. Hatta öyle ki sizin durduğunuz yerde o devam edecek. Kadın için cinsel isteği arttırdığı şeklinde her açıdan daha fazla his duymasını ve zevk almasını sağlamaktadır. Bu yüzden hanımlar tarafından da tercih sebebidir aslında. Green Temptation ile cinsel soğukluk problemi yaşayan ilişkiler kurtulurken asla bir yan etkiyle karşılaşılmıyor. Organik içeriği ve bilinen yan tesirinin olmayışından dolayı bayanların bir numaralı uyarıcı damlasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

içerik nedir? yabancı dizi izle