Breaking News

Kamagra jel etkisi ne kadar sürer?

Kamagra jel hakkında sorulan sorulardan biri de Kamagra jel etkisi ne kadar sürer sorusudur. Birçok kullanıcı Kamagra jel hakkında sordukları bu probleminin cevabını merak etmektedir. Kamagra jelin sertleştirici etkisi kimi zaman gece boyunca sürebilmektedir. Doğal bir cinsel uyarmacı olması önemlidir. Kamagra jel sertleştirici tesiri yardımıyla dimdik ve sert bir penisle sabahlara kadar sürecek olan bir cinsel ilişkinin zeminini hazırlamaktadır. Kamagra jelin geciktirici tesiri ise kimi zaman 30 dakika bazen 45 dakika kimi zaman ise 1 saat sürebilmektedir. Kamagra jel yoğun bir şekilde sildenafil barındırdığından dolayı çok etkisi altına alan bir üründür. Bununla birlikte Kamagra jel içinde afrodizyak etkili aromaları da barındırmaktadır. Bu açıdan bakılmış olduğunda Kamagra bitkisel özleri de içinde barındıran bir üründür.

Kamagra jel tesirleri nedir?

Kamagra jel etkileri nelerdir diye hepiniz merak ediyor ve soruyorsanız bu başlık tamda sizlik açıldı. Kamagra jel penise devamlı olarak kan pompalamaktadır. BU sayede penis daha canlı daha etken ve en önemlisi daha sert bir hale gelmektedir. Kamagra jel sertleşme sorununu bu şekilde ortadan kaldırmaktadır. Kamagra jel etkisinde bırakan bir sertleştirici olmasının yanında bir geciktiricidir de. Erken boşalmaya yol açan enzimleri bloke ettiğinden dolayı Kamagra jel Fosfodiesteraz 5 inhibitörü olarak bilinmektedir. Kamagra jel birazcık penisi uyuştursa da bu rahatsız edici vaziyet kısa sürmektedir. Kamagra jel tam olarak bir afrodizyaktır denilebilir. Bu bir gerçektir. Kamagra jel fiyat bakımından oldukça makul bir üründür.

Kamagra jel iyi mi kullanılır?

Kamagra jeli ilk kere kullanacak olanlar Kamagra jel iyi mi kullanılır sorusunu sormakta ve bu probleminin cevabını merak etmektedir. Kamagra jel cinsel ilişkiden otuz dakika önce kullanılması gereken bir üründür. Su ile ya da bir meyve suyuna karıştırılarak içilmelidir. Kamagra jelin bir paketi dahi çok etkisi altına alan neticelere yol açabilmektedir. Bu yüzden bir gecede 100 mg den fazla kullanılması tavsiye edilmemektedir. Kamagra jel alkolle beraber kullanılması tavsiye edilmeyen ürünlerdendir. Kamagra jel penis uyuşukluğu, bulanık görme, mide bulantısı gibi geçici yan etkilere yol açabilmektedir. Kamagra jel doğru kişiler tarafınca doğru bir şekilde kullanılması gereken bir üründür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

içerik nedir? yabancı dizi izle Cialis Fiyat