Breaking News

Nakliye Firması Seçimi

Evden eve nakliyat yaparken önem vermeniz gereken konulardan biri de nakliyat firması seçimidir. Bu konu ne kadar önemsiz gibi görünse de mutlu bir taşınma gerçekleştirmek isteyen kişiler için detaylı araştırma yapması gerekir.

Yeni eve çıkacak olan kişiler bazen nakliyat firmasına ihtiyaç duymamaktadır. Kendileri eşyaları taşımak ister. Fakat bu durum hem eziyet gibi hem de daha pahalıya patlayabiliyor. Bunun asıl sebebi ise taşınmak için kiralanan araçların hiçbir sigortası olmaması, eşyaların sigortasız yer değiştirmesi gibi durumlardan dolayıdır. Sigortasız yapılan her iş daha pahalıya patlayabilir. Bu yüzden kişilerin ucuz yol ile kendi eşyalarını kendi taşıması gibi bir düşünceden çıkmaları gerekmektedir. Taşınmadan aylar önce iyi bir firma ile anlaşıp hem taşınma öncesi hem taşınma sırasında hem de taşınma sonrası birçok ihtiyacınıza yardımcı olabilirler. Kurumsal firma ile çalışmak isterseniz internet üzerinde birçok firmayı bulabilirsiniz. Bazı firmalar sizlere müşteri memnuniyetini de göstererek yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda özel indirimler de kazanarak az harcama yapma imkanınız bulunur.

Nakliyat Firması Seçerken Yapılması Gerekenler

Taşınma sürecinde olan kişiler taşınmadan önce birçok konuyu düşünmektedir. Eşyaları nasıl paketleyeceğini, nasıl bir yerden bir yere götüreceğini düşünmektedir. Bu durumun asıl nedeni ise bir firma bulamadığı ve kişiye yardımcı olabilecek birileri olmadığı içindir. Bu nedenle taşınmak isteyen kişilerin nasıl bir yol izleyerek kaliteli firma ile anlaşması gerektiğini madde madde açıklayacağız.

 • Sigortalı firma ilk sıramızda yer almalıdır. Sigortası bulunan bir firma ile gözünüz kapalı anlaşabilirsiniz.
 • Kurumsal firma olup olmadığını teyit etmelisiniz.
 • Kurumsal firmaların ücretli/ücretsiz hizmetleri incelenmeli
 • İşi ne kadar sürede yapacağına ve yaptığına bakmanız gerekir.

Bu maddeler sayesinde kaliteli bir nakliyat firmasına ulaşmanız mümkün olacaktır. Sigortalı firmanın başta olması ise önemli bir etkendir. Sigortası olan bir firma sayesinde firma tarafından eşyalarınıza bir zarar geldiği takdirde bu zararın hepsini firma karşılamaktadır.

Neden Kurumsal Nakliyat Firması?

Kurumsal nakliyat firması taşınma esnasından önce düşünüp nasıl bir yol izleneceğini önceden belirler. Yani evden eve nakliye öncesi, nakliyat sırasında ve nakliyat sonrasında sizlere yardımcı olmaktadır. Kurumsal firma ile çalışan kişilerin eşyalarına veya evlerine bir zarar geldiği takdirde sigorta sayesinde hemen ödeme yapılmaktadır. Bu da ortaya güvensizliği çıkarmaktadır. Kurumsal firma sayesinde hem eşyalarınız paketlenir hem de taşınma sonrası paketleri açılır.

Ücretsiz Nakliye Hizmetleri

 • Evden eve taşımacılık yaparken kişiler farklı özellikleri bulunan nakliyat yöntemlerine farklı miktar ödeme yapmaktadır. Bu ödemeler asansörlü taşımacılık, 2+1 – 3+1 gibi farklı sayıda odaları bulunan taşımacılıklara farklı ödeme yapmaktadır. Fakat bunların yanı sıra bazı kurumsal firmalar ücretsiz hizmetler vermektedir. Bu hizmetler ise;
 • Eşya de montaj ve montaj hizmetleri,
 • Ev taşıma işlemi hizmetleri,
 • Eşya paketleme hizmetleri,
 • Eşya sigortası hizmeti,
 • Eşya depolama hizmetleri,
 • Şehirlerarası nakliyat hizmetleri,
 • Asansörlü nakliyat hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

içerik nedir? yabancı dizi izle Cialis Fiyat