Breaking News

Spot Cami Halısı

Camiler müslümanların ibadet alanlarıdır. İnsan trafiği sürekli olan camilerde cami halıları zaman içinde yıpranır. Yıpranan cami halısı görüntü açısından göze hoş görünmez. Ayrıca yıpranmış olan halının temizliği de kolay olmaz. Bu nedenle cami ve mescit halılarının yıprandığı durumlarda değiştirilmesi gerekir. Cami halısı modelleri kaliteli malzemelerden yapılmış bir modelden seçilirse kullanım ömrü uzun olur. Yün cami halısı modeli oldukça  kaliteli ve dayanıklı bir modeldir. Uzun yıllar kullanım olanağı sunar. Akrilik cami halısı modeli de akrilik malzeme kullanılarak üretilmiştir. Ekonomi sınıfında ve kaliteli bir halıdır. Leke tutmamakla birlikte anti bakteriyel özelliğe de sahiptir. Renk ve desen seçeneği oldukça fazladır. 

Duvardan Duvara Halı Modelleri 

Duvardan duvara halı tüm zemini kaplayan bir halıdır. Zemin ile direkt teması engeller. Bu nedenle birçok mekanda tercih edilir. Yurt halısı olarak duvardan duvara halı uzun yıllar kullanılabilir. Bu model kurs halısı olarak da tercih edilenler arasında. Cami ve mescit halısı olarak genelde duvardan duvara halı kullanılır. Seccadeli cami halısı üzerinde seccade deseni bulunan ve en çok tercih edilen modeller arasındadır. Seccade desenleri namaz saflarının düzgün bir şekilde oluşmasına yardımcı olur. Saflı cami halısı modeli de düzgün saf oluşması için ideal bir modeldir. Bu modelde sade renkler kullanılmıştır. Her cami ve mescit ile uyumludur. 

Cami Halısı Fiyatları

Cami halısı fiyatları halının kalitesine ve kullanılacak olduğu alanın büyüklüğüne göre değişir. Ayrıca cami halısı fiyatı halının alınacağı firmaya göre de değişkenlik gösterir. Göbekli cami halısı modeli çok tercih edilen modellerden biridir. Bu modelin orta kısmında büyük bir motif bulunur. Motifin geri kalan kısımları sade ve desensizdir. Bu model kullanılmış olduğu cami ve mescitlere son derece zarif bir hava verir. Bu modelde renk ve desen çeşitliliği oldukça fazladır. Naturel cami halısı  ise sade ve tek renk bir halı modelidir. Bu model her cami ve mescit ile uyumlu sağlar. Sade görüntüsü İle gözü yormaz ve dingin bir hava verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.