Breaking News

Steroid Ne Kadar Etkilidir?

Spor ile anabolik steroid çoğu zaman birlikte duyarız. “Spor olmadan steroid, steroid olmadan spor olmaz” algısı, günümüzde iyiden iyiye yayılmış bir durumdadır. Sporcuların büyük kısmı antrenmanların daha iyi olması için takviye kullanmaktadır. Bu takviyeler protein tozu ve steroid’den meydana gelmektedir. Bunların içinde ise en fazla anabolik steroidler tercih edilmektedir. Steroid kullanan birçok kişi ise bu durumdan oldukça memnundur. Steroidler etki etme anlamında ne kadar sonuç gösterir? Sadece steroid kullanmak yeterli mi? Farklı takviyelerde almak gerekiyor mi? Bu soruların cevabı çok önemlidir. Sorulara cevap vererek sürecin nasıl işlediğini anlayabiliriz. Sürecin düzgün işlemesi, asıl hedefiniz olmalıdır. Steroid satın al işlemi ile her şey tamamlanmış sayılmaz. Süreklilik ve devamlılık çok gereklidir. 

Steroid ile Etki Hemen Görülü Mü?

Spor yapan kişilerin en çok istediği hemen etki görülmesidir. Spora başlayan insanlar, kısa süre sonra kas kütlesinin hacmi ve büyümesi anında görülsün ister. Ama bu düşünce çok yanlıştır. Bu durum steroid satın al ile sipariş verildiğinde de aynıdır. Fakat kullanım ve yapılan antrenmana göre steroid etki kendini iyice gösterir. 

Steroidin etki etmesi için önceliğiniz sıkı bir antreman olmalıdır. İyi bir antrenman steroid ile birlikte kas hacminizi üst seviyelere taşır. İstediğiniz gelişim antrenman ve takviye sayesinde gerçekleşir.  

Anabolik steroid spor yapan biri için gayet yeterli olacaktır. Hatta hazır kür alanlar için vücut gelişimine yeteri kadar fayda ve destek sağlayacaktır. Anabolik steroid kullanımının yanında protein ve karbonhidrat tüketiminin de sürdürülmesi gerekir. Yani vücudun normal haldeki gereksinimleri de devam etmelidir. Steroide ek olarak yağ yakma ya da yağ değerini fazlalaştırma işlemleri de aynı şekilde uygulanabilir.

Steroid ile Takviye Alınır Mı? 

Spor yaparken belli bir süre sonra amatör sporcular, takviye almak istemektedir. Bu takviyeler insanların isteğine ve ihtiyacına göre çeşitlilik gösterir. Her birey için aynı takviye kesinlikle önerilmez. Her kullanıcı için ayrı bir takviye uygulanması gerekir. Anabolik steroid al ile sipariş veren biri için başka bir takviye bu süreçte gerekmez. Birden fazla madde yüklemesi yapıldığında vücut olumsuz tepki gösterebilir. Bu sebeple de takviyelerin kullanımı çok iyi ayarlanmalıdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

içerik nedir? yabancı dizi izle