Breaking News

Medyum Nedir? Neler Yapabilir?

Medyum Nedir? Neler Yapabilir?

Medyumluk doğuştan gelen bir yetenektir ve sonradan medyum olunmaz. Allah vergisi olan ve günümüz şartlarındaki bilim ve teknoloji ile bile açıklanması mümkün olmayan bu yetenekler sayesinde, insanların taleplerini karşılayabilir ve merak edilenler soruları yanıtlayabilirler. Bunun yanı sıra medyumlar, ruhlar alemi ile iletişimde olduklarını ve ölüler ile canlılar arasında iletişim kurduklarını öne sürerler. Medyum kelimesinin dilimize gelişi ise Fransızcadan gerçekleşmiştir ve kökeni aracı anlamına gelen Latince ‘medium’ kelimesidir.

Medyumlar Hangi Konuları Bilebilirler?

Allah vergisi özel yetenekleri bulunan medyumlar, bilebildikleri bazı konular ile diğer insanlardan ayrılırlar. Özellikle daha önceden gerçekleşmiş veya gelecek zamanda gerçekleşecek olan olayları bilmeleri, onların en özel yetenekleri arasındadır. Bunun yanı sıra kayıp şeylerin yerlerini ve işlenmiş bir suçun failini de bulabilme yetenekleri vardır. Medyumlar ayrıca, kişinin doğduğu saate göre yıldızların konumunu göz önünde bulundurarak, o kişinin yaşamı ile ilgili çıkarımlar da yapabilirler.

Medyumlar Hangi Yetilere Sahiplerdir?

Olağan dışı şeyleri gerçekleştirme yetisi bulunan medyumların, en meşhur yetileri kem büyüleri tespit etme ve büyü bozma yetisidir. Bununla beraber karşılaşılması mümkün olan bazı kötü olayları önceden bilerek, bunlara karşı erkenden önlem alınmasını gerçekleştirebilirler. Medyumlar ayrıca duru görü adı verilen bir yetiye sahiplerdir ve bu yeti sayesinde yaşanan veya yaşanacak olayları da görebilirler. Kendilerine özel olan bazı uygulamalar ile kişilerin aşk, sevgi, bereket ve bolluk gibi taleplerini de karşılayabilirler. Bunların yanı sıra medyumların büyü yaptıklarına dair yanlış bilgiler de toplum içerisinde bulunmaktadır. Medyumlar asla büyü yapmazlar.

Hangi Medyuma Güvenilmelidir?

Halka kendisini medyum olarak tanıtan birçok insan bulunduğundan dolayı, medyumlara olan güven durumunda da bir karmaşa mevcuttur. Gerçek medyumlar, yetenekleri ile beraber diğerlerinden ayrılabilir. Bu da uyguladıkları ve söyledikleri ile tespit edilebilir.

Medyumlardan Neler Talep Edilebilir?

Medyumların sahip oldukları Allah vergisi yetenekleri sebebiyle insanlar da onlardan birçok talepte bulunurlar. Özellikle gelecekten bilgi alma konusu insanların medyumların kapısını en çok çaldığı konuların başında gelmektedir. Bunun yanı sıra kötü giden durumları yoluna koyma, negatif enerjiyi ortadan kaldırma, kısmet açma ve bereket isteme gibi konular hakkında da insanların medyumlardan talepleri olduğu görülmektedir. Medyumlardan talep edilmemesi gereken yegane konu ise büyü yapmalarıdır. Çünkü onlar büyü yapmazlar. Fakat güvenilirliği kanıtlanmış ve uzman medyumlardan vefk yapmaları istenebilir.

Medyumlar ve medyumluk hakkında merak edilenlere ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

içerik nedir? medyum