Breaking News

Ravencoin (RVN) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Varlık transferi için kripto paraların etkili bir şekilde verilmesini sağlayarak kripto para ihraç edebilen Ethereum ve diğer zincirlere bir alternatif olarak Ravencoin, 2018’de blok zinciri olarak piyasaya sürüldü. Ravencoin RVN madeni paraları neredeyse her amaç için kullanılabilir ve gerçek dünya varlıklarını veya NFT’leri temsil etmek için kullanılabilir.

Birçok yönden, projenin konsepti Bitcoin’e benzer, ancak benzersiz madencilik algoritmalarına, blok ödüllerine, toplam arza ve hızlı token transferleri ve daha fazla merkeziyetsizlik için özel olarak tasarlanmış diğer özelliklere sahiptir.

RVN Coin Nedir?

Tokenler, ravencoin geleceği varlık oluşturmak ve sahiplerine para göndermek için kullanılabilir. Ravencoin’in resmi parası RVN’dir. Ek olarak, sahibinin taleplerine bağlı olarak, enerji kredileri, tapu işlemleri, sanal emtialar, güvenlik, havayolu milleri, otomobil sahipliği vb. dahil olmak üzere her şey için kullanılabilirler. Yerel para birimi olan RVN, tüm ödüller için ödeme olarak kullanıma uygundur.

Kullanıcıların, yeni bir kripto para birimi varlığı oluşturmak için teknik incelemeye göre birkaç RVN’yi yakması gerekiyor. 21 milyar RVN arzı bulunmaktadır ve blok zinciri genişledikçe daha fazla borsa bu dijital parayı kullanıyor.

RVN Coin Kullanım Örnekleri

Ravencoin, bir taraftan diğerine sanal ürünler, hisse senetleri, ödüller, altın ve diğerleri gibi çeşitli gerçek dünya varlıklarını temsil eden para birimleri veya tokenler verir.

Örneğin, Chainstone Labs (dijital varlıklarla ilgilenen bir şirket), 2018’de Ravencoin blok zincirinde 12 milyondan fazla dijital hisse senedi yayınladı.

RVN cüzdan platformu MangoFarmAssets’i kullanan Ravencoin, NFT’ler üretmek için de kullanılabilir.

Ayrıca, Binance Smart Chain’de (BSC) tokenleştirilmiş bir RVN sürümü mevcuttur. Bu, ticaret, borç verme ve ödünç alma (masaüstü bilgisayarlarda da mevcuttur) için matic coin geleceği (merkezi olmayan finans) uygulamalarında kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

içerik nedir?
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi instagram takipçi satın al ilaç rehberi Seo paketleri