Breaking News

Beyin ve Omurilik Hastalıklarından Kurtulmanın Güvenli Yolu

 Dr Ozan GaniÜsmen izmir beyin cerrahı olarak açmış olduğu muayenehanesinde hastalarını ağırlıyor. Alanında kazandığı başarı sayesinde hastalarının beyin ve omurilik kaynaklı hastalıklardan kurtulmalarına yardımcı oluyor. Muayenehanesine ulaşım için açtığı web sitesi aracılığıyla hastalarına online olarak ulaşma imkanı da buluyor.

 Tedavi Ettiği Beyin Ve Omurilik Hastalıkları Neler?

 1988 yılından beri beyin ve omurilik cerrahisi ile ilgilenen doktorun tedavisine katkı sağladığı çok sayıda hastası bulunuyor. Bu hastalar yeni tanı ve tedavi yöntemleri kullanılarak sağlığına kavuşturuluyor. Omurilik ve beyin cerrahı Ozan Üsmen’in tedavi ettiği beyin ve omurilik hastalıkları arasında şunlar bulunuyor; osteoporoz, boyun fıtığı, beyin tümörü, dar kanal hastalığı, beyin kanaması ve bel fıtığıdır. Bu hastalıklar ilaç veya hastalığın ilerlemesine bağlı olarak cerrahi yöntemle tedavi edilir.

 Uzman Cerrahtan Nasıl Randevu Alınır?

 Beyin cerrahi İzmir hizmet arayışında olan kişiler Dr Ozan Gani Üsmen muayenehanesinden randevu alarak tedavi olabiliyorlar. Randevu doktor adına açılmış olan web sitesi üzerinden kolay bir şekilde alınabiliyor. Randevu almak için muayenehane telefon numarası ve email adresinden yararlanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir